Home / News / HABER / DAVA / Köklü Değişim’den kampanya: “Ramazan Arınma Zamanı”

Köklü Değişim’den kampanya: “Ramazan Arınma Zamanı”

Köklü Değişim ailesi olarak önceki yıllarda yaptığımız gibi bu sene de Ramazan ayında bir kampanya başlatıyoruz: “Ramazan Arınma Zamanı”

Köklü Değişim ailesi olarak bundan önceki yıllarda her Ramazan ayına bir isim verdik ve bu çerçeve de faaliyetlerimizi yürüttük. Yeri geldi; fitne ile parçalanmış ümmete kardeş olmanın sorumluklarını hatırlatmak gayesiyle “Ramazan Kardeşlik Zamanı” dedik. Yeri geldi; imanda, İslâm’da, sevinçte ve hüzünde birlik olalım, oruçlarımız ve bayramlarımızın bir olmasını umarak “Ramazan Birlik Zamanı” dedik. Yine yeri geldi; Hilâfet’in yıkılmasından bu yana derin bir uykuya dalan İslâm ümmetini uykusundan uyandırmak gayesiyle “Ramazan Uyanış Zamanı” dedik.

Ve bu sene de Ramazan ayının bereketinde saklı olan hayrı, bağışlanmayı, Rabbimizin affına mazhar olmayı, kapitalizmin zulmünden ve ifsadından arınmayı umarak “Ramazan Arınma Zamanı” diyoruz.

H. 1441-M. 2020 yılı Ramazan ayı kampanyamızı “Ramazan Arınma Zamanı” olarak isimlendirdik. Böylece başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem ateşinden kurtulma olan Ramazan ayını günahlardan arınmaya vesile kılmak istedik.

Sevdiklerinizle doya doya kucaklaşmayı özlediğini biliyoruz; sıla-i rahim yapmaya hasret kaldığınızı, sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz o güzel günleri arzuluyorsunuz…

İşte Köklü Değişim ailesi olarak Ramazan ayının arınmaya ve özlemini çektiğimiz o güzel günlere kavuşmaya vesile olmasını Rabbimizden niyaz ediyoruz inşallah…

“Ramazan Arınma Zamanı” kampanyası çerçevesinde yapacağımız tüm faaliyetleri web adresimiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca faaliyetlerimizi Değişim TV kanalından izleyip bizlere ulaşabilirsiniz.

___

#RamazanArınmaZamanı

Köklü Değişim

Ayrıca...

Gaziantep’te Köklü Değişim “HİLAFET” sayısını tanıttıkları için 7 Müslüman’a Gözaltı

Şanlıurfa’dan sonra Gaziantep’te de Köklü Değişim Dergisi’nin “Hilafet” kapak konulu Mart sayısını tanıttıkları ve yaptıkları …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir