Home / News / HABER / TÜRKİYE / Kılıçdaroğlu: Ambulans gitmeden yayın yasağı geliyor
Sultanahmet'te patlama

Kılıçdaroğlu: Ambulans gitmeden yayın yasağı geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sultanahmet patlamasına partisinin haftalık grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, Sultanahmet patlamasına ilişkin haberlere getirilen yayın yasağını eleştirdi.

Kılıçdaroğlu, “Turizmin kalbinde, Sultanahmet’te bomba patlayacak, siz hiçbir önlem almayacaksınız. Sonra ne yapacaksınız? Ambulans gitmeden yayın yasağı getireceksiniz. Bu hükümet, ülkeyi yönetemiyor” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında şunları söyledi:

Sultanahmet'te patlama

‘BU HÜKÜMET ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR’

Sultanahmet’teki hain saldırı ile ülkemize kastedenler emellerine asla ulaşamayacaktır. Terörü ve terörden beslenenleri nefretle kınıyorum. Turizmin kalbinde, Sultanahmet’te bomba patlayacak, siz hiçbir önlem almayacaksınız. Sonra ne yapacaksınız? Ambulans gitmeden yayın yasağı getireceksiniz. Bu hükümet, ülkeyi yönetemiyor.

‘KİŞİ BAŞINA GELİR NEDEN DÜŞÜYOR?’

Kişi başına gelir 2014’te 10 bin 390 dolardı. 2015’te gelir düştü. Niye bu kişi başına gelir düşüyor? Herkesin geliri artarken, Türkiye’deki vatandaşların neden geliri düşüyor? Kim yönetiyor bu ülkeyi? Yargı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın arka bahçesi haline dönüştürülmüştür.

Recep Tayyip Erdoğan

‘CUMHURBAŞKANLIĞI SİTESİNDE ERDOĞAN SANSÜRLENDİ’

Hitler örneği verdi. Parlamenter sistemdi başkanlık sistemine döndü dedi. Söylediğinin farkına vardı, kendi internet sitesinde kendi sözlerini sansürledi. Aynı Almanya başkanlık sisteminden vazgeçip parlamenter sisteme geçti ve Almanya bugün Avrupa’nın en gelişmiş ülkesidir. 13 yıldır terörü çözemediniz kim size engel oldu. 13 yıldır iktidardasınız hangi sorunu çözdünüz? 6 milyon gencimiz işsiz.

Ülkemizi seviyoruz, yazık günah bu ülkeye, içimiz acıyor. Babalar çocuklarını toprağa veriyor. Bundan daha büyük bir acı olabilir mi? Bu acıyı 13 yıldır kim yaşatıyor bize?

Sputnik

Ayrıca...

HİLÂFET VİDEOSUNDAN KADINLARA DA GÖZALTI ZULMÜ!

İstanbul ve Bursa’dan sonra şimdi de Ankara’da Hilâfet videosu için evlere baskın ve gözaltılar yapıldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir